Kno dual-screen tablet. Aparut la D8. Detalii, cu tot cu poze si restul :
http://www.engadget.com/2010/06/02/kno- ... -hands-on/
Ce parere aveti ? Cam..mare ?
Kno dual-screen tablet
- admin_exprim
- Site Admin
- Mesaje: 654
- Membru din: Mar Ian 26, 2010 4:57 pm
- Sex: Male
- Localitate: Bucuresti
- Contact:
Kno dual-screen tablet
Parerea Dvs. conteaza!
Înapoi la “Electronice si electrocasnice”
Cine este conectat
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator