Glade Sense & Spray
- srbn_andrei
- Incepator
- Mesaje: 3
- Membru din: Sâm Aug 21, 2010 8:19 am
- Sex: Male
- Localitate: galati
- Contact:
Glade Sense & Spray
Ce parere aveti despre acest micut aparat care ne reimprospateaza zilele?
-
alina.vilsan
- Incepator
- Mesaje: 1
- Membru din: Lun Sep 13, 2010 7:44 pm
- Sex: Female
- Localitate: Ploiesti
Re: Glade Sense & Spray
Mie imi place atat ca aspect, cat si ca arome!
-
leonash
- Initiat
- Mesaje: 74
- Membru din: Lun Oct 11, 2010 3:25 pm
- Sex: Female
- Localitate: Bucuresti
- Contact:
Re: Glade Sense & Spray
e foarte bun dar pacat ca se consuma repede.
-
yubitica85
- Spre iluminare (nivel mediu)
- Mesaje: 112
- Membru din: Joi Noi 18, 2010 4:45 pm
- Sex: Female
Re: Glade Sense & Spray
Mie imi place atat ca aspect, cat si ca arome!
Re: Glade Sense & Spray
Incercati si noul Sense & Spray Collection .... De lavander si clean line , Aspect Nota 10 
Re: Glade Sense & Spray
imi place foarte mult Glade Sense & Spray , deoarece miroase foarte frumos in casa
Re: Glade Sense & Spray
Este o buna inventie si foarte apreciata de mine si de toata lumea. Apreciat atat ca design cat si ambientul oferit de aromele imbietoare.
- Julienne
- Incepator
- Mesaje: 20
- Membru din: Mie Mar 03, 2010 10:55 am
- Sex: Female
- Localitate: bucuresti
Re: Glade Sense & Spray
Imi place la nebunie: are o gama variata de arome, pulverizeaza atunci cand este cazul (numai cand esti in incapere, cu cele de priza de exemplu, desi le dozam la cele mai mici nivele, de multe ori aveam senzatia de sufocare), se mentine timp indelungat si este mai bine tolerat de matzul meu
(de la altele stranuta incontinuu).
- admin_exprim
- Site Admin
- Mesaje: 654
- Membru din: Mar Ian 26, 2010 4:57 pm
- Sex: Male
- Localitate: Bucuresti
- Contact:
Re: Glade Sense & Spray
Julienne scrie:Imi place la nebunie: are o gama variata de arome, pulverizeaza atunci cand este cazul (numai cand esti in incapere, cu cele de priza de exemplu, desi le dozam la cele mai mici nivele, de multe ori aveam senzatia de sufocare), se mentine timp indelungat si este mai bine tolerat de matzul meu(de la altele stranuta incontinuu).
matzul tau e o pisica, nu ?
Parerea Dvs. conteaza!
Re: Glade Sense & Spray
E un produs super bun, felicitari celor care l-au inventat! L-am descoperit prima data cand am fost intr-o banca si am simtit asa un miros delicat care ma invaluia, ca am intrebat-o pe o doamna de la ghiseu de unde vine mirosul ala asa placut. Asa am aflat de aparatul care face minuni parfumand incaperea.
Rochii online elegante pentru tine
Înapoi la “Produse de ingrijire a gospodariei”
Cine este conectat
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori