Pagina 1 din 1

Ce preferati : CONCEDIU sau BANII PE CONCEDIU ?

Scris: Joi Iul 14, 2011 11:41 am
de plesa.anamaria
Ce preferati :

- concediu de odihna ?

sau

- banii pe concediu ?

Re: Ce preferati : CONCEDIU sau BANII PE CONCEDIU ?

Scris: Joi Iul 14, 2011 3:32 pm
de admin_exprim
Ar fi bine si cu ceva bani in plus, dar totusi fara concediu eu unul as lua-o razna :p
Este necesar din cand in cand.. trebuie sa te deconectezi

Re: Ce preferati : CONCEDIU sau BANII PE CONCEDIU ?

Scris: Joi Iul 14, 2011 3:48 pm
de alex_rom007
Ambele ? :lol:

Re: Ce preferati : CONCEDIU sau BANII PE CONCEDIU ?

Scris: Lun Aug 22, 2011 5:12 pm
de Dana
ambele amindoua sunt importante nu te poti lipsi de nici una :lol: