Pagina 1 din 3

Ce muzica va place?

Scris: Lun Mar 08, 2010 1:51 pm
de costin_caraion
Eu de mic sunt fan Jon Bon Jovi, Roxette, DJ Bobo, Phil Collins, Ace Of Base, Mj ( doar cateva melodii imi plac ), Scorpions si mai sunt cativa... daca mi aduc aminte o sa ii scriu

Dintre melodiile noi imi plac:
Kid Cudi-Pursuit of happyness
Inna-10 minutes

... mai revin cu info...

Re: Ce muzica va place?

Scris: Lun Mar 08, 2010 2:58 pm
de ilya
oooooo


asta e un subiect la care as putea sa scriu mii de pagini.

Prima mea dragoste a fost rock-ul clasic. Anii 60,70.

Mai nou sunt si fan al rockului progresiv si alternativ - desi nu prea mult din ce se da la radio (nu-mi place muzica facuta dupa formula).

Formatii preferate: Radiohead, Pink Floyd

Re: Ce muzica va place?

Scris: Lun Mar 08, 2010 3:27 pm
de alex_rom007
Fara vreo ordine:

Eric Clapton
Sting
Robbie Williams
Joe Cocker
Bryan Adams
Rod Stewart
Tracy Chapman
Phil Collins/Genesis
Bob Dylan
Scorpions
Metallica

DJ Project
Cargo
Holograf
Iris

Re: Ce muzica va place?

Scris: Lun Mar 08, 2010 4:37 pm
de costin_caraion
Uitasem de Brian Adams...

Re: Ce muzica va place?

Scris: Mar Mar 09, 2010 11:20 am
de admin_exprim
Modern Talking
C.C Catch
Sandra
Aerosmith
Roxette
UB40
INXS
R.E.M.
Pet Shop Boys
Seal
Guns N' Roses
U2
Meat Loaf
Def Leppard
Simply Red
Lionel Richie
Bruce Springsteen

Re: Ce muzica va place?

Scris: Mar Mar 09, 2010 2:34 pm
de eugenb
AC/DC
Bob Dylan
Metallica
Queen
Led Zeppelin
John Lennon
Deep Purple
The Doors
Rolling Stones
Jimi Hendrix

Phoenix

Re: Ce muzica va place?

Scris: Mar Mar 09, 2010 2:36 pm
de costin_caraion
vreunul fani Linkin Park?

Re: Ce muzica va place?

Scris: Mar Mar 09, 2010 2:41 pm
de admin_exprim
costin_caraion scrie:vreunul fani Linkin Park?


Da, eu !

Dar 'genul Evanescence' place cuiva ?

Re: Ce muzica va place?

Scris: Mar Mar 09, 2010 3:21 pm
de ilya
e ceva ce merge pe fundal dar foarte putine melodii chiar mi-au atins coardele sensibile

Re: Ce muzica va place?

Scris: Mie Mar 24, 2010 4:42 pm
de lorac
eugenb scrie:AC/DC
Bob Dylan
Metallica
Queen
Led Zeppelin
John Lennon
Deep Purple
The Doors
Rolling Stones
Jimi Hendrix

Phoenix

subscriu si eu si mai adaug
Cargo, Semnal M, Vama Veche, Antract - romanesti
Def Leppard,Joe Cocker,Scorpions,Aerosmith, Janis Joplin, Alanah Myles, Mylène Farmer,Lake of Tears, Ozzy Osborne si ar mai fi multe dar ma opresc aici :D