Pagina 1 din 1
Muntele sau marea
Scris: Mie Noi 24, 2010 9:28 pm
de grigiton
Preferati sejururile la munte sau la mare?
Re: Muntele sau marea
Scris: Mar Noi 30, 2010 10:48 am
de marydole
imi place mai mult la mare dar mi-e frica de apa.....la munte imi place mai putin ca nu imi place sa escaladez

si mi-e frica de inaltimi

Re: Muntele sau marea
Scris: Vin Feb 11, 2011 12:02 pm
de badeaalexandra
Si mie i-mi place l mare..mult mai mult decat la munte..dar nu stiu sa inot...pff..frica de apa...deci stau l plaja si in apa...cu colac...

Re: Muntele sau marea
Scris: Mar Feb 15, 2011 10:31 pm
de varvara
Cel mai mult imi place la munte, atat iarna cat si vara. Aer curat, vara faci ascensiuni, faci plaja, iar bronzul frumos maro-roscat e de durata. Iarna zapada, ski, sanius, brazi, miros de rasina, super!
Re: Muntele sau marea
Scris: Joi Mai 05, 2011 12:18 pm
de PARVULESCU
MUNTELE
Re: Muntele sau marea
Scris: Vin Iun 17, 2011 1:42 pm
de ioana.nicoleta
si muntele si marea,amundoua au farmecul lor
Re: Muntele sau marea
Scris: Sâm Iun 18, 2011 10:44 am
de Sprit3
Ambele in aceeasi masura de egalitate.Fiecare au modul lor placut si relaxant de a-ti petrece vacanta.
Re: Muntele sau marea
Scris: Lun Aug 22, 2011 5:09 pm
de Dana
muntele
![b_hunedoara_muntii_parang_pensiunevila_parang_9190[1].jpg](./download/file.php?id=155)
- b_hunedoara_muntii_parang_pensiunevila_parang_9190[1].jpg (81.27 KiB) Vizualizat de 4011 ori