Pagina 1 din 1

timp liber

Scris: Lun Noi 08, 2010 2:15 pm
de ildikob
Cum va petreceti timpul liber?

Re: timp liber

Scris: Lun Noi 08, 2010 5:04 pm
de admin_exprim
Da, dar una nu exclude pe cealalta :p

De ex. poate eu doresc sa ma plimb cu persoana iubita

Re: timp liber

Scris: Joi Noi 18, 2010 7:09 pm
de yubitica85
cu persoana iubita

Re: timp liber

Scris: Mar Noi 30, 2010 10:58 am
de marydole
cu persoana iubita :oops: :D :D :D :D

Re: timp liber

Scris: Joi Mai 05, 2011 12:23 pm
de PARVULESCU
CU PERSOANA IUBITA

Re: timp liber

Scris: Vin Iun 17, 2011 1:36 pm
de ioana.nicoleta
cu persoana iubita

Re: timp liber

Scris: Lun Aug 22, 2011 5:02 pm
de Dana
cu persoana iubita :oops: :D ;)