Pagina 1 din 1
timp liber
Scris: Lun Noi 08, 2010 2:15 pm
de ildikob
Cum va petreceti timpul liber?
Re: timp liber
Scris: Lun Noi 08, 2010 5:04 pm
de admin_exprim
Da, dar una nu exclude pe cealalta :p
De ex. poate eu doresc sa ma plimb cu persoana iubita
Re: timp liber
Scris: Joi Noi 18, 2010 7:09 pm
de yubitica85
cu persoana iubita
Re: timp liber
Scris: Mar Noi 30, 2010 10:58 am
de marydole
Re: timp liber
Scris: Joi Mai 05, 2011 12:23 pm
de PARVULESCU
CU PERSOANA IUBITA
Re: timp liber
Scris: Vin Iun 17, 2011 1:36 pm
de ioana.nicoleta
cu persoana iubita
Re: timp liber
Scris: Lun Aug 22, 2011 5:02 pm
de Dana