Pagina 1 din 1

Ce consola/sistem de jocuri folositi ?

Scris: Lun Iun 21, 2010 2:55 pm
de admin_exprim
Ce consola/sistem de jocuri folositi ?

SI cat de des il folositi ?

Jucati mult pe internet ? Dar cu un prieten pe local ?

Re: Ce consola/sistem de jocuri folositi ?

Scris: Lun Iun 21, 2010 10:14 pm
de Morfica
Eu ma joc mult de tot pe PC, dar am si Playstation si XBox pentru fi-miu

Re: Ce consola/sistem de jocuri folositi ?

Scris: Mar Iun 22, 2010 9:47 am
de admin_exprim
Si ce jocuri joci ?

Dar fiul tau ? Jucati ceva si impreuna ?

Re: Ce consola/sistem de jocuri folositi ?

Scris: Mie Iun 30, 2010 8:17 am
de ipek
Ma joc pe calculator : conquiztador , reversi ,jocuri cu masini , ............

Re: Ce consola/sistem de jocuri folositi ?

Scris: Joi Noi 18, 2010 7:18 pm
de yubitica85
jocuri cu masini

Re: Ce consola/sistem de jocuri folositi ?

Scris: Mar Noi 30, 2010 10:44 am
de marydole
play station 2,imi place tekken,sony,si need for speed :P :P

Re: Ce consola/sistem de jocuri folositi ?

Scris: Joi Mai 05, 2011 12:28 pm
de PARVULESCU
NU MA JOC