Pagina 1 din 2
Ingrijirea pielii, pentru noi, fetele
Scris: Mie Mar 17, 2010 10:01 pm
de teodora
Ce parere aveti despre produsele cosmetice romanesti? Farmec, Bioten, Elmiplant, Gerovital Plant se afla pe rafturile voastre? Pot recomanda cu caldura demachiantul pentru ochi si buze de la Farmec (e in 2 culori si un pic uleios), sau lotiune tonica pe baza de miere si cimbrisor de la Bioten. Sunt foarte multumita de calitate, au si preturi bune si, de ce sa nu recunosc, imi hranesc putin si patriotismul

Folositi cosmetice romanesti?
Re: Ingrijirea pielii, pentru noi, fetele
Scris: Sâm Apr 10, 2010 11:33 pm
de Claudia83
Da, de ce nu? Urmeaza sa imi iau si eu demachiant si lotiune tonica de la Bioten, inca nu am gasit...
Re: Ingrijirea pielii, pentru noi, fetele
Scris: Sâm Iun 26, 2010 8:10 pm
de monicutza
de elmilpant nu sunt asa multzumita, incerc sa urmez sfatul cu Farmec

Re: Ingrijirea pielii, pentru noi, fetele
Scris: Sâm Iun 26, 2010 10:39 pm
de teodora
Daca obisnuiesti sa iti machiezi mai mult ochii exista la Farmec un demachiant in 2 culori care se "lupta" cu substantele ce trebuie indepartate inainte de culcare

Re: Ingrijirea pielii, pentru noi, fetele
Scris: Lun Iun 28, 2010 9:04 am
de ipek
Eu folosesc demachiant de la "Farmec" si sunt multumita de acest produs romanesc
Re: Ingrijirea pielii, pentru noi, fetele
Scris: Mar Iul 06, 2010 7:54 pm
de annya93
Eu folosesc permanent crema hidratanta de zi de la Elmiplant cu lapte de bumbac pt ten sensibil/uscat,Gerovital Hydro-Activ Toner sub forma de spray si sunt foarte multumita de ele...azi mi-am cumparat un demachiant de la Bioten cu aroma de miere care isi face si el foarte bine treaba si chiar catifeleaza pielea (si miroase bine)
Re: Ingrijirea pielii, pentru noi, fetele
Scris: Mar Iul 13, 2010 8:24 am
de jmecheritza
nu toate produsele romanesti sunt de cea mai buna calitate.Nici cele de la plafar.Acum s-au scos pe piata cele fara parabeni.deci incercati de la farmec si elmiplant.sunt extraordinare

Re: Ingrijirea pielii, pentru noi, fetele
Scris: Mie Sep 29, 2010 11:50 pm
de carmencosmina
produsele Farmec sunt printre cele mai bune produse romanesti si foarte accesibile . folosesc si eu demachiantul de la farmec .
Re: Ingrijirea pielii, pentru noi, fetele
Scris: Vin Oct 22, 2010 4:49 pm
de lungu.mitzu
Eu folosesc crema de fata atat de noapte cat si de zi de la Elmiplant si de la Gerovital Plant demachiant si tonic sunt multumita de aceste produse si le folosesc de vreo 2 ani
Re: Ingrijirea pielii, pentru noi, fetele
Scris: Sâm Oct 23, 2010 3:54 pm
de leonash
Eu folosesc elmiplant si sunt foarte multumita de aceasta marca de cosmetice.