Ce produse de slabit ati folosit si daca au dat rezultate ? da-ti si nume va rog!
Re: Produse de slabit
Scris: Mie Feb 01, 2017 2:40 pm
de Pandhoraa
Am folosit acum multi ani niste plicute chinezesti care, teoretic iti induceau starea de satietate, drum sigur spre pierderea in greutate. Nu s-a intamplat asa Ceaiul de slabit a fost al doilea produs incercat, la fel de fara succes... voi?
Re: Produse de slabit
Scris: Joi Feb 02, 2017 4:52 pm
de Berta
ceaiul de slabit a fost un produs pe care l-am folosit o perioada de timp cu efecte deloc notabile ceaiul se numea chiar asa "de slabit"...