Pagina 1 din 2
Cosmetice AVON
Scris: Mie Feb 23, 2011 1:24 pm
de hareth
Sunt uimita cat succes au aceste produse, sunt intr-adevar de calitate extra sau doar reclama le face sa se vanda bine?
Re: Cosmetice AVON
Scris: Mie Feb 23, 2011 2:21 pm
de admin_exprim
Mai degraba sistemul de marketing/vanzari. De fapt usurinte cu care le poti cumpara - vine agentul AVON la tine la birou sau acasa si ti le vinde.
Despre calitatea lor nu pot sa ma pronunt. Poate altcineva poate face asta ?
Re: Cosmetice AVON
Scris: Joi Mar 03, 2011 7:38 pm
de Anamaryea
Sunt destul de bune produsele cosmetice. Ma impac binishor cu ele.
Re: Cosmetice AVON
Scris: Sâm Mar 05, 2011 10:32 pm
de CorduneanuMirela
sunt destul de bune produsele cosmetice, dar sunt produse mult mai bune decat cele de la AVON.
Re: Cosmetice AVON
Scris: Lun Mar 07, 2011 9:40 am
de hareth
Am cumparat zilele trecute cateva dintre produsele lor si pot sa va spun ca sunt diferite fata de cele din comert, in sensul ca raportul calitate/pret este indeplinit. Spre exemplu, samponul regenerant, cremele de fata si de corp dau intr-adevar rezultate. Urmeaza sa incerc si altele si va tin la curent. Oricum, ma declar multumita!
Re: Cosmetice AVON
Scris: Sâm Mar 19, 2011 1:47 pm
de varvara
Va recomand ceva foarte dragut de la avon, numai bun pentru zilele de primavara. Este produsul achizitionat de mine de curand. O geanta spatioasa si o poseta eleganta, setul Lindsey.

Re: Cosmetice AVON
Scris: Joi Apr 21, 2011 10:31 pm
de roxiana
MAI SINCERA SA FIU EU FOARTE MULT URMARESC LOTIUNILE DE CORP PARFUMATE...LE ADOR...MAI AM SI PARFUMUL PE LANGA LOTIUNE E SUPER OK...IN REST NU PREA COMAND PRODUSE...
Re: Cosmetice AVON
Scris: Mie Iun 01, 2011 11:45 pm
de RoxanaB
Produsele sunt destul de bune insa exista alte firme care au produse mult mai bune ca cele de la Avon dar sunt si mai scumpe.
Re: Cosmetice AVON
Scris: Vin Iun 17, 2011 12:52 pm
de ioana.nicoleta
st foarte bune produsele de la AVON, eu le folesesc permanent si dau rezultate,mai ales parfumurile din gama Today Tomorrow Always care isi mentin parfumu,bn si celelelte game st bune da acestea imi plac mie.recomand cu incredere utilizarea tuturor produselor AVON din orice gama fie ele ingrijire,parfumuri,cosmetice!
Re: Cosmetice AVON
Scris: Joi Aug 25, 2011 2:45 pm
de Dana
Produse AVON sunt foarte bune si eficiente