Pagina 1 din 4
Parfumul preferat
Scris: Joi Mar 04, 2010 12:55 pm
de alex_rom007
Care este parfumul Dvs. preferat ? Si masculin si feminim
Re: Parfumul preferat
Scris: Joi Mar 04, 2010 2:50 pm
de andreea88
Treselle by Avon

Re: Parfumul preferat
Scris: Lun Mar 08, 2010 4:51 pm
de salomeea
J'ador de la Dior
Re: Parfumul preferat
Scris: Mie Mar 10, 2010 12:07 pm
de Casilda
Bulgari e preferatul meu.......
Re: Parfumul preferat
Scris: Mie Mar 10, 2010 12:16 pm
de Ionela Iamandi
Preferatul meu este Laura Biagotti-Laura......
Re: Parfumul preferat
Scris: Joi Mar 11, 2010 5:10 pm
de anca_neagoe
Burberry - The Beat
Dior- Addict
Davidoff- Cool Water
Re: Parfumul preferat
Scris: Mar Mar 16, 2010 4:26 pm
de Julienne
Hmmmmmmm, am cam multe. In ordinea preferintelor:
1. Cacharel - Amor Amor este un parfum puternic si mai "condimentat", e un parfum care trezeste simturile, preferabil de utilizat in anotimpurile reci.
2. Au the blanc si Au the vert- Bvlgari sunt cu tente florale, super fine (ca si senzatie, nu sunt "sufocante")foarte potrivite primavara si vara.
3. Aqva di Gio- Giorgio Armani, seamana cu cele doua bvlgari.
4. Si desi nu sunt mare fan Avon, imi place Little black dress are cate putin din cacharel si au the blank.
In ceea ce priveste parfumurile barbatesti am doua mari favorite, mi se par doua parfumuri senzationale Aqva si BLV ambele Bvlgari
Re: Parfumul preferat
Scris: Mie Mar 17, 2010 9:57 pm
de teodora
Boss Orange...Am fost fericita o saptamana cand mi l-am cumparat. Inainte sa il am, am cumparat o revista doar pentru ca avea cadou o mostra din aceasta minunata licoare.
Il stiti? Magie Noire de la Lancome ar mai fi pe o potentiala lista...
Re: Parfumul preferat
Scris: Sâm Apr 10, 2010 10:51 pm
de Claudia83
Be Delicious -DKNY si cel mai tare imi place Elvie de la Oriflame
Re: Parfumul preferat
Scris: Joi Iul 29, 2010 1:21 pm
de danaalinaandreca
Angel