Pagina 1 din 1

Creme/lotiuni barbierit

Scris: Joi Mar 04, 2010 12:53 pm
de alex_rom007
Ce creme/spuma/lotiune/after-shave folositi ?

Re: Creme/lotiuni barbierit

Scris: Vin Iun 18, 2010 7:35 pm
de zackyler
spuma de la gillette aia cu lamaie e prea tare :lol: si am 2 aftershaveuri de la nivea

Re: Creme/lotiuni barbierit

Scris: Vin Iun 18, 2010 10:50 pm
de mihneacordescu
Acum folosesc spuma de ras Gillette - sensitive skin si after shave STR8 - racing. Sunt de la prietenii mei si mai am si altele, dar le iau pe rand pana le termin. Sper sa apuc, sa nu ma trezesc cu altele noi, sa pot sa imi cumpar ce imi place.

Re: Creme/lotiuni barbierit

Scris: Joi Noi 18, 2010 7:04 pm
de yubitica85
spuma gillette

Re: Creme/lotiuni barbierit

Scris: Vin Sep 23, 2011 10:04 am
de mnegrescu
gillette