Pagina 1 din 1

Aparate de barbierit

Scris: Joi Mar 04, 2010 12:52 pm
de alex_rom007
Ce aparat de barbierit folositi ? Care vi se pare cel mai bun ?

Eu de ex. folosesc Gillette Mach 3 si Mach3 Turbo (nu observ nici o diferente intre ele, cu toate ca au alt pret)

Si ca o ciudatenie - ati observat ca daca va cumparati un aparat nou (care vine cu tot cu 2 rezerve), iesiti mai ieftin decat daca ati cumpara doar rezerve separat ? Pentru Gillette.

Re: Aparate de barbierit

Scris: Joi Noi 18, 2010 7:07 pm
de yubitica85
Gillette Mach 3 si Mach3 Turbo

Re: Aparate de barbierit

Scris: Mar Noi 30, 2010 10:35 am
de marydole
Gillette Mach 3 ,astea le foloseste sotul meu,si eu pt picioare:)).....sunt foarte bune

Re: Aparate de barbierit

Scris: Mar Dec 14, 2010 1:56 pm
de grigiton
Mach 3 este cel mai uzat (folosit)...inainte cele mai bune erau considerate BIC-urile, iar mai inainte Gilette-lame :)

Re: Aparate de barbierit

Scris: Mar Dec 14, 2010 2:32 pm
de admin_exprim
Dar exista vreo diferenta intre Mach 3 si Mach 3 Turbo ?

Re: Aparate de barbierit

Scris: Sâm Iul 09, 2011 1:08 pm
de tivadarlucica
gillete mach 3

Re: Aparate de barbierit

Scris: Vin Aug 26, 2011 7:21 pm
de Dana
Gillette Mach 3 ,astea le foloseste sotul meu,

Re: Aparate de barbierit

Scris: Vin Sep 23, 2011 9:09 am
de mnegrescu
philips aparat de ras electric