Aparate de barbierit
Scris: Joi Mar 04, 2010 12:52 pm
Ce aparat de barbierit folositi ? Care vi se pare cel mai bun ?
Eu de ex. folosesc Gillette Mach 3 si Mach3 Turbo (nu observ nici o diferente intre ele, cu toate ca au alt pret)
Si ca o ciudatenie - ati observat ca daca va cumparati un aparat nou (care vine cu tot cu 2 rezerve), iesiti mai ieftin decat daca ati cumpara doar rezerve separat ? Pentru Gillette.
Eu de ex. folosesc Gillette Mach 3 si Mach3 Turbo (nu observ nici o diferente intre ele, cu toate ca au alt pret)
Si ca o ciudatenie - ati observat ca daca va cumparati un aparat nou (care vine cu tot cu 2 rezerve), iesiti mai ieftin decat daca ati cumpara doar rezerve separat ? Pentru Gillette.