Pagina 1 din 1
produse din plante
Scris: Mie Iul 28, 2010 9:14 am
de dinutu
Ce creme/lotiuni folositi pe baza de plante?
Re: produse din plante
Scris: Joi Oct 21, 2010 4:10 pm
de leonash
eu folosesc produsele de la elmiplant care sunt pe baza de plante,sunt convenabile si foarte bune :*
Re: produse din plante
Scris: Joi Noi 18, 2010 6:58 pm
de yubitica85
eu folosesc produsele de la elmiplant
Re: produse din plante
Scris: Mar Noi 30, 2010 10:32 am
de marydole
o crema de la plafar pe baza de aloe,vindeca ranile repede.....si mai folosesc niste lumanari(pentru cand ma dor urechile) din in cu propolis,se bag in urechi si se ard,dupa ce le arzi,se desfac la capat si te uiti inauntru,iti scoate toxinele din corp,mizerii gen clei si altele,sunt bune....am folosit si eu elmiplant dar mia daunat la ten,am facut cosuri de la elmiplant
Re: produse din plante
Scris: Mar Dec 14, 2010 1:59 pm
de grigiton
produsele Gerovital sunt bune...sapun, lotiune de spalat/curatat fata si foarte multe altele
Re: produse din plante
Scris: Vin Aug 26, 2011 7:36 pm
de Dana
PRODUSE DE PLANTE,SI PRODUSE NATURALE SUNT CELE MAI BUNE
Re: produse din plante
Scris: Vin Sep 23, 2011 9:02 am
de mnegrescu
creme de galbenele, lotiuni din plante, de obicei produse din plafar, indiferent de firma produsului