Pagina 1 din 1

cui ii place BASCHETUL

Scris: Sâm Aug 20, 2011 8:13 am
de Dana
cine vine la un baschet ,e foarte relacsant desi trebe sa arunci mingea la cos

Re: Baschet

Scris: Vin Sep 02, 2011 2:06 pm
de admin_exprim
Eu as veni..dar e cam departe Petrila de Bucuresti ;)