Comunitatea eXPRIM
Parerea Dvs. conteaza !
https://forum.exprim.ro/
cui ii place BASCHETUL
https://forum.exprim.ro/viewtopic.php?f=30&t=523
Pagina
1
din
1
cui ii place BASCHETUL
Scris:
Sâm Aug 20, 2011 8:13 am
de
Dana
cine vine la un baschet ,e foarte relacsant desi trebe sa arunci mingea la cos
Re: Baschet
Scris:
Vin Sep 02, 2011 2:06 pm
de
admin_exprim
Eu as veni..dar e cam departe Petrila de Bucuresti