Pagina 1 din 4
Provocare/Convocare fotbal !
Scris: Lun Mar 08, 2010 4:37 pm
de admin_exprim
Va provoc sau convoc la un fotbal !
Cine doreste..eu merg saptamanal sambata sau duminica la Polivalenta pe terenurile artificiale inchiriate. In general trei echipe a cate 5 sau 6 oameni. Nu va speriati, nimeni nu stie sa joace (bine

)
Daca doriti, lasati aici un mesaj sau Mesaj Privat!
Multumesc
Re: Provocare/Convocare fotbal !
Scris: Lun Mar 08, 2010 4:41 pm
de costin_caraion
Ma bag
Mai vin cu vreo 2-3 baieti... singura problema e ca eu n-am mai jucat de vreo 4 luni ( sunt cam ruginit

)
Re: Provocare/Convocare fotbal !
Scris: Lun Mar 08, 2010 6:35 pm
de Frisky
Lool, eu cred ca am mai jucat o data in ultimii 4 ani...daca tu esti ruginit, eu deja m-am oxidat de n-a mai ramas nimic ;-P
Re: Provocare/Convocare fotbal !
Scris: Mar Mar 09, 2010 2:37 pm
de costin_caraion
Pai atunci neaparat tr sa vii sa te vedem si noi la lucru

Re: Provocare/Convocare fotbal !
Scris: Mar Mar 09, 2010 2:42 pm
de admin_exprim
Stati linistiti ca nu jucam la nicel de divizia A. Nici macar B sau C
Si dupa primul gol va dezmeticiti
Re: Provocare/Convocare fotbal !
Scris: Mar Mar 09, 2010 3:15 pm
de costin_caraion
Eu vin sigur, mai vin cu inca 2-3 fosti colegi de liceu, mai vine Valentin si finu' Iulian. Momentan atat...
Re: Provocare/Convocare fotbal !
Scris: Mar Mar 09, 2010 3:33 pm
de admin_exprim
Adica avem echipa de 6 sigur, da ?
Re: Provocare/Convocare fotbal !
Scris: Mar Mar 09, 2010 3:49 pm
de costin_caraion
Da ma, dar nu weekend-ul asta, de weekend-ul urmator.
Si k sa nu se inteleaga gresit, Iulian este finu' lui Valentin, nu al meu

Re: Provocare/Convocare fotbal !
Scris: Vin Mar 12, 2010 5:30 pm
de eugenb
Vin si io arbitru tusier.
Re: Provocare/Convocare fotbal !
Scris: Vin Mar 12, 2010 5:48 pm
de admin_exprim
Perfect ! Weekendul viitor mergem !
Avem echipa, avem arbitru..
Sa nu va eschivati in ultimul moment !
Haideti sa si votam ziua si ora. Eu propun duminica pe la 6. Ce ziceti ?