Pagina 1 din 1

Fotbal

Scris: Lun Mar 08, 2010 4:30 pm
de costin_caraion
Sper ca n-am uitat vreun jucator...

Re: Fotbal

Scris: Mar Mar 09, 2010 4:05 pm
de ilya
in mod sigur ai uitat cativa ca sunt mult prea multi :lol:

Re: Fotbal

Scris: Mar Mar 09, 2010 4:15 pm
de costin_caraion
Spectaculosi? Nu mai sunt foarte multi... Fotbalul spectacol e pe cale de disparitie :(

Re: Fotbal

Scris: Mar Mar 09, 2010 4:17 pm
de admin_exprim
Lasa ca jucam noi in weekend si sa vezi acunci !

Poate ar trebui sa ne treci si pe noi la sondaj..ca personaj colectiv

Re: Fotbal

Scris: Mar Mar 09, 2010 4:26 pm
de ilya
costin_caraion scrie:Spectaculosi? Nu mai sunt foarte multi... Fotbalul spectacol e pe cale de disparitie :(



mda italienii joaca pentru 1-0 dupa care se blocheaza in aparare :?
spaniolii fac floricele dar uita de gol. de fapt toti latinii fac asa. singura echipa floricica care era eficienta era brazilia pe vremuri. nu prea mai e nush ce de capul lor.
pana si englezii au inceput sa joace anti-joc

:cry:

Re: Fotbal

Scris: Joi Iun 24, 2010 3:15 pm
de costin_caraion
Vreti sa vedeti in ce tari jucau/joaca fotbalistii de la CM? - doar 1994, 1998, 2002, 2006, 2010. Nu era mai normal in 1994 cand nucleul de fotbalisti al fiecarei tari jucau in tara respectiva?

http://www.estadao.com.br/especiais/201 ... dores.shtm

Re: Fotbal

Scris: Joi Dec 02, 2010 10:12 am
de marydole
am auzit ca au spus la tv ca ronaldinho e copilul minune in materie de fotbal......

Re: Fotbal

Scris: Dum Dec 05, 2010 2:18 am
de andrei_91
Messi e cel mai bun...:)