Pagina 1 din 1
Fotbal
Scris: Lun Mar 08, 2010 4:30 pm
de costin_caraion
Sper ca n-am uitat vreun jucator...
Re: Fotbal
Scris: Mar Mar 09, 2010 4:05 pm
de ilya
in mod sigur ai uitat cativa ca sunt mult prea multi

Re: Fotbal
Scris: Mar Mar 09, 2010 4:15 pm
de costin_caraion
Spectaculosi? Nu mai sunt foarte multi... Fotbalul spectacol e pe cale de disparitie

Re: Fotbal
Scris: Mar Mar 09, 2010 4:17 pm
de admin_exprim
Lasa ca jucam noi in weekend si sa vezi acunci !
Poate ar trebui sa ne treci si pe noi la sondaj..ca personaj colectiv
Re: Fotbal
Scris: Mar Mar 09, 2010 4:26 pm
de ilya
costin_caraion scrie:Spectaculosi? Nu mai sunt foarte multi... Fotbalul spectacol e pe cale de disparitie

mda italienii joaca pentru 1-0 dupa care se blocheaza in aparare
spaniolii fac floricele dar uita de gol. de fapt toti latinii fac asa. singura echipa floricica care era eficienta era brazilia pe vremuri. nu prea mai e nush ce de capul lor.
pana si englezii au inceput sa joace anti-joc

Re: Fotbal
Scris: Joi Iun 24, 2010 3:15 pm
de costin_caraion
Vreti sa vedeti in ce tari jucau/joaca fotbalistii de la CM? - doar 1994, 1998, 2002, 2006, 2010. Nu era mai normal in 1994 cand nucleul de fotbalisti al fiecarei tari jucau in tara respectiva?
http://www.estadao.com.br/especiais/201 ... dores.shtm
Re: Fotbal
Scris: Joi Dec 02, 2010 10:12 am
de marydole
am auzit ca au spus la tv ca ronaldinho e copilul minune in materie de fotbal......
Re: Fotbal
Scris: Dum Dec 05, 2010 2:18 am
de andrei_91
Messi e cel mai bun...
