Pagina 1 din 1
call of duty sau counter strike?
Scris: Vin Dec 03, 2010 10:56 am
de marydole
call of duty sau counter strike?
Re: call of duty sau counter strike?
Scris: Vin Dec 03, 2010 10:57 am
de marydole
as alege cs source

Re: call of duty sau counter strike?
Scris: Vin Dec 03, 2010 11:27 am
de alex_rom007
Ehee ce vremuri.. mai mult CS, jucam in fiecare zi (si multe ore), aveam clan, jucam in divizia B, apoi in A.. GPL, PGL etc.

Eram si admin pe multe servere
Re: call of duty sau counter strike?
Scris: Vin Dec 03, 2010 12:02 pm
de marydole
Re: call of duty sau counter strike?
Scris: Vin Dec 03, 2010 12:08 pm
de admin_exprim
Da, si eu imi luam BAN pentru ca jucam prea bine..dar nu am folosit niciodata coduri. Doar am vazut la cineva oGC odata.. juca in timp de asculta WinAmp omul

Re: call of duty sau counter strike?
Scris: Vin Dec 03, 2010 12:12 pm
de marydole