Pagina 1 din 1
Va place emisiunea dimineatza cu Razvan si Dani?
Scris: Vin Oct 15, 2010 8:15 am
de leonash
mie imi place mult
Re: Va place emisiunea dimineatza cu Razvan si Dani?
Scris: Vin Oct 15, 2010 11:18 am
de alex_rom007
As fi curios cate persoane cu varsta peste 40ani se uita la ea..
Re: Va place emisiunea dimineatza cu Razvan si Dani?
Scris: Sâm Oct 16, 2010 11:44 pm
de teodora
Este exact ce trebuie pt dimineata. Informatiile transmise sunt "usoare" pt a te putea pregati de plecare in tihna. Adaugam si un pic de info despre vreme si putina muzica si nu poti da vina pe ei daca nu iti merge bine in ziua respectiva. Nu le fac reclama, doar am constatat ca cei care au gandit emisiunea isi cunosc bine targetul.
Re: Va place emisiunea dimineatza cu Razvan si Dani?
Scris: Mar Noi 30, 2010 12:35 pm
de marydole
nu,mi se pare prosteasca.
Re: Va place emisiunea dimineatza cu Razvan si Dani?
Scris: Mie Dec 15, 2010 4:46 pm
de costin_caraion
In loc de altceva... la ce sa te uiti dimineata?
Re: Va place emisiunea dimineatza cu Razvan si Dani?
Scris: Mie Dec 15, 2010 6:49 pm
de admin_exprim
costin_caraion scrie:In loc de altceva... la ce sa te uiti dimineata?
Sa muncesti ?

Re: Va place emisiunea dimineatza cu Razvan si Dani?
Scris: Vin Dec 17, 2010 2:05 pm
de costin_caraion
admin_exprim scrie:costin_caraion scrie:In loc de altceva... la ce sa te uiti dimineata?
Sa muncesti ?

E intrebare? Ce sa muncesc? Sa merg pe camp? Sa dau la sapa? Oricum ne era vorba de mine ca eu apuc dimineata 5 minute din emisiunea lor, era vorba daca imi place sau nu! Si dimineata nu prea e nimic la tv in afara de stiri asa k e binevenita emisiunea.