Pagina 1 din 2

Ati dori sa va mutati in alta tara??

Scris: Mar Oct 12, 2010 12:15 pm
de leonash
1 Da!!la vremurile astea!!!
2 Nu
3 Nu stiu!!

Re: Ati dori sa va mutati in alta tara??

Scris: Mar Oct 12, 2010 12:17 pm
de admin_exprim
leonash scrie:1 Da!!la vremurile astea!!!
2 Nu
3 Nu stiu!!


E ok daca iti fac si un sondaj cu aceste optiuni ? Sa si voteze lumea..

Re: Ati dori sa va mutati in alta tara??

Scris: Mar Oct 12, 2010 12:29 pm
de leonash
admin_exprim scrie:
leonash scrie:1 Da!!la vremurile astea!!!
2 Nu
3 Nu stiu!!


E ok daca iti fac si un sondaj cu aceste optiuni ? Sa si voteze lumea..

chiar te rog :D daca se poate??:*

Re: Ati dori sa va mutati in alta tara??

Scris: Mar Oct 12, 2010 2:05 pm
de admin_exprim
leonash scrie:
admin_exprim scrie:
leonash scrie:1 Da!!la vremurile astea!!!
2 Nu
3 Nu stiu!!


E ok daca iti fac si un sondaj cu aceste optiuni ? Sa si voteze lumea..

chiar te rog :D daca se poate??:*


Done!

PS: Am vazut ca ai reusit si tu in alte posturi :)
Si iti poti si edita mesajul postat, vezi mai multe info in ghidul forumului: viewtopic.php?f=27&t=46

Re: Ati dori sa va mutati in alta tara??

Scris: Mar Oct 12, 2010 2:50 pm
de alex_rom007
Da..m-as muta!

De ce sa stau aici ? In afara de prieteni si familie..

Re: Ati dori sa va mutati in alta tara??

Scris: Sâm Oct 16, 2010 11:34 pm
de teodora
alex_rom007 scrie:Da..m-as muta!

De ce sa stau aici ? In afara de prieteni si familie..

Ai pleca oricand?

Re: Ati dori sa va mutati in alta tara??

Scris: Lun Oct 18, 2010 11:23 am
de alex_rom007
teodora scrie:
alex_rom007 scrie:Da..m-as muta!

De ce sa stau aici ? In afara de prieteni si familie..

Ai pleca oricand?


Depinde.. am mai spus, depinde si de prieteni (si prietena), si de ce as face acolo (job).

Tu ? Ai pleca ?

Re: Ati dori sa va mutati in alta tara??

Scris: Lun Oct 18, 2010 12:58 pm
de HildaW
da!!!insa cu conditia sa am acces direct de intoarcere in tara(nu in noua zeelanda-unde nici tu si nici cei dragi tie niciodata nu si-ar permite sa vina la tine sau tu sa e intorci,decat odata la cativa ani)si sa reusesc sa ma stabilesc acolo cu cotract-job serios.

Re: Ati dori sa va mutati in alta tara??

Scris: Vin Oct 29, 2010 6:15 pm
de dobrescuioanap
da cu siguranta :D

Re: Ati dori sa va mutati in alta tara??

Scris: Sâm Noi 20, 2010 1:23 pm
de nadia
[quote="dobrescuioanap"]da cu siguranta :D[/quot

In Germania.Marea majoritate a locuitorilor acestei tari sunt oameni civilizati,disciplinati,sarguinciosi care tin la traditie ,la familie,respecta legile si valorile tarii lor.