Pagina 1 din 1

Ce browser pentru a naviga pe Internet folositi ?

Scris: Mie Mar 31, 2010 2:18 pm
de admin_exprim
Ce browser Internet folositi ? Si de ce ati facut aceasta alegere ?

Re: Ce browser pentru a naviga pe Internet folositi ?

Scris: Joi Apr 01, 2010 1:11 pm
de ilya
mozilla. e mult mai putin vulnerabil la atacuri comparativ cu IE

Re: Ce browser pentru a naviga pe Internet folositi ?

Scris: Vin Apr 02, 2010 4:03 pm
de costin_caraion
Acum cativa ani foloseam Opera. Nu ma intreba de ce ca nu mai stiu :lol: Dar in prezent numai Firefox.