Pagina 1 din 1

Sal all este bun de ceva windows 8 as vrea sal descarc si eu

Scris: Mar Oct 11, 2011 7:55 am
de Dana
Sal all este bun de ceva windows 8 as vrea sal descarc si eu de pe net,ce sa fac?

Re: Sal all este bun de ceva windows 8 as vrea sal descarc si eu

Scris: Mar Oct 11, 2011 7:55 am
de Dana
credeti ca este bunacest windous

Re: Sal all este bun de ceva windows 8 as vrea sal descarc si eu

Scris: Joi Noi 03, 2011 9:01 am
de JustCosmin
Dana scrie:Sal all este bun de ceva windows 8 as vrea sal descarc si eu de pe net,ce sa fac?

1. Intrebarea este putin aiurita. Windows 8 va fi cu mult peste windows 7,mai ales ca s-a anuntat faptul ca va consuma si mai putini rami si vine cu mai multe facilitati. E posibil sa poata fi rulat si pe o configuratie destul de slaba,gen procesor 1Ghz,1GB RAM,dar ce-i drept va ocupa mai mult spatiu pe HDD,dar sa fim seriosi,la ce preturi sunt acum la HDD,poti sa uiti de mesajul "oare mai am spatiu? :D".
2. Windows 8 nu a fost lansat oficial,deci nu ai ce descarca (fara piraterie).