Pagina 1 din 1

GoogleWave a iesit din beta!

Scris: Lun Iun 21, 2010 3:56 pm
de admin_exprim
GoogleWave a iesit din beta!

Pentru oricine are un cont Google, liber, fara invitatie..

http://www.google.com/intl/en/press/pre ... o2010.html

Re: GoogleWave a iesit din beta!

Scris: Mar Feb 22, 2011 4:59 pm
de admin_exprim
Si cum a iesit..asa a si murit. Proiectul a fost anulat :(
Pacat, mie imi palcea