Ecran impaturibil
Scris: Joi Mai 27, 2010 9:47 am
Ce ziceti de asta ? Ecran 'impaturibil' de 4.2'', cu o rezolutie de 432x240.
Nu ar fi frumos sa plecam cu telefonul impaturit in buzunar?
Mai multe detalii: http://www.hardmac.com/news/2010/05/27/ ... ardMac.com
Nu ar fi frumos sa plecam cu telefonul impaturit in buzunar?
Mai multe detalii: http://www.hardmac.com/news/2010/05/27/ ... ardMac.com