Pagina 1 din 1

Ecran impaturibil

Scris: Joi Mai 27, 2010 9:47 am
de admin_exprim
Ce ziceti de asta ? Ecran 'impaturibil' de 4.2'', cu o rezolutie de 432x240.

Nu ar fi frumos sa plecam cu telefonul impaturit in buzunar? :)

Mai multe detalii: http://www.hardmac.com/news/2010/05/27/ ... ardMac.com

Re: Ercan impaturibil

Scris: Joi Mai 27, 2010 10:20 am
de alex_rom007
Si utie asa ecranul va deveni consumabil. Tine 30 impaturiri si dupa aia il schimbi. Sau..ii reincarci pixelii :D (cu unii neoriginali si mai ieftini

A se vedea filmuțul cum încep să-i apară progresiv rânduri de pixeli morți după mai multe înfășurări

Re: Ecran impaturibil

Scris: Vin Mai 28, 2010 4:19 pm
de costin_caraion
pare interesant la prima vedere... daca ar fi asa mi-as lua televizorul cu mine oriunde :D