Algocalminul

Vitamine, analgezice, diuretice, antiastmatice, contraceptive, antihipertensive, anti-inflamatoare, anti-infectioase, altele
pulsparvus
Incepator
Mesaje: 1
Membru din: Mie Aug 04, 2010 8:05 am
Sex: Female

Algocalminul

Mesajde pulsparvus » Mie Aug 04, 2010 8:13 am

Ce parere aveti ca se va elibera ALgocalminul doar pe baza de prescriptie medicala, credeti ca o sa scada consumul, tinand cont ca suntem printre singurele tari in care se mai comercializeaza.

vulpita
Incepator
Mesaje: 8
Membru din: Mar Sep 14, 2010 9:46 am
Sex: Female

Re: Algocalminul

Mesajde vulpita » Mar Sep 14, 2010 10:49 am

pana acum am luat cu pumnii indiferent de ce afectiune aveam si nu am patit nimic dar dintrodata :shock: nu mai este destul de bun pt. noi. de ce? daca nu s-a schimbat nimic din compozitia lui?????????????????

yubitica85
Spre iluminare (nivel mediu)
Mesaje: 112
Membru din: Joi Noi 18, 2010 4:45 pm
Sex: Female

Re: Algocalminul

Mesajde yubitica85 » Joi Noi 18, 2010 5:15 pm

pana acum toata lumea luat algocalminul nu mi se parte corect sa fie pe pescriptie mediacala dc pana acum nu sa luat aceasta masura?

Avatar utilizator
marydole
Spre iluminare (nivel mediu)
Mesaje: 279
Membru din: Mie Noi 24, 2010 10:46 pm
Sex: Female
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Algocalminul

Mesajde marydole » Lun Noi 29, 2010 9:41 am

Nu intru in categoria aceasta,nu iau algocalmin......oamenii cum da de o raceala minora sare la pastile repede,prefer sa beau 2 litri de ceaiuri si imi revin natural,oricum nu am mai racit de 10 ani,am anticorpi,lupt natural cu raceala.......sotul meu in schimb ia algocalmin la greu,cum simte ca il ia raceala,gata ia algocalminul,ma enerveaza chestia asta cu pastilele,daca iti lasi corpul sa lupte,faci anticorpi si nu mai racesti usor......parerea mea.

Avatar utilizator
Berta
Initiat
Mesaje: 54
Membru din: Vin Ian 20, 2017 3:31 pm
Sex: Female

Re: Algocalminul

Mesajde Berta » Vin Mar 09, 2018 3:22 pm

nu am mai folosit de foarte foarte mult timp algocalmin
acum, putand fi folosit doar cu prescriptie medicala cu siguranta consumul lui a scazut


Înapoi la “Medicamente”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator