Pagina 1 din 1

Energizant +

Scris: Joi Noi 25, 2010 7:00 pm
de grigiton
Cu care dintre urmatoarele bauturi obisnuiti sa combinati bautura enrgizanta?

Re: Energizant +

Scris: Vin Noi 26, 2010 11:33 am
de alex_rom007
Eu as vota pentru 'cu nimic'

Re: Energizant +

Scris: Mar Noi 30, 2010 12:39 pm
de marydole
whiskey,cu vin,vermouth, vodka,simplu.....

Re: Energizant +

Scris: Lun Dec 06, 2010 6:20 pm
de Umpick
Prefer cu nimic.