Pagina 1 din 1

Ice Tea vs. Nestea

Scris: Joi Noi 25, 2010 6:37 pm
de grigiton
Care din urmatoarele marci le preferati?

Re: Ice Tea vs. Nestea

Scris: Mar Noi 30, 2010 12:48 pm
de marydole
ice tea.....lipton e o marca cosacrata,am mai multa incredere in el......am lucrat mult cu el si stiu ca e bun

Re: Ice Tea vs. Nestea

Scris: Lun Dec 06, 2010 6:29 pm
de Umpick
Ice Tea, poate din obisnuinta. :)

Re: Ice Tea vs. Nestea

Scris: Joi Aug 25, 2011 4:12 pm
de Dana
ice tea.....lipton e o marca cosacrata,am mai multa incredere in el o folosesc destul de des e foarte buna ;)

Re: Ice Tea vs. Nestea

Scris: Vin Ian 20, 2012 4:32 pm
de crysstyna
Nestea cel mai bun.... de lamaie