Pagina 1 din 1
Ice Tea vs. Nestea
Scris: Joi Noi 25, 2010 6:37 pm
de grigiton
Care din urmatoarele marci le preferati?
Re: Ice Tea vs. Nestea
Scris: Mar Noi 30, 2010 12:48 pm
de marydole
ice tea.....lipton e o marca cosacrata,am mai multa incredere in el......am lucrat mult cu el si stiu ca e bun
Re: Ice Tea vs. Nestea
Scris: Lun Dec 06, 2010 6:29 pm
de Umpick
Ice Tea, poate din obisnuinta.

Re: Ice Tea vs. Nestea
Scris: Joi Aug 25, 2011 4:12 pm
de Dana
ice tea.....lipton e o marca cosacrata,am mai multa incredere in el o folosesc destul de des e foarte buna

Re: Ice Tea vs. Nestea
Scris: Vin Ian 20, 2012 4:32 pm
de crysstyna
Nestea cel mai bun.... de lamaie