Pagina 1 din 1

Sprite vs. 7UP

Scris: Joi Noi 25, 2010 6:25 pm
de grigiton
Care din urmatoarele marci le preferati?

Re: Sprite vs. 7UP

Scris: Mar Noi 30, 2010 12:50 pm
de marydole
sprite,cel putin asa prefer eu....

Re: Sprite vs. 7UP

Scris: Lun Dec 06, 2010 6:28 pm
de Umpick
Sprite. din punctul meu de vedere 7up este doar o copie nereusita. :)