Pagina 1 din 1

Cola vs. Pepsi

Scris: Joi Noi 25, 2010 6:22 pm
de grigiton
Care din urmatoarele marci le preferati?

Re: Cola vs. Pepsi

Scris: Vin Noi 26, 2010 11:21 am
de admin_exprim
As sugera inca un raspuns cu 'Nici una' ?

Re: Cola vs. Pepsi

Scris: Mar Noi 30, 2010 12:40 pm
de marydole
pepsi.....dar nu refuz nici cola :D :D :D

Re: Cola vs. Pepsi

Scris: Lun Dec 06, 2010 6:34 pm
de Umpick
Coca-Cola. Obisnuinta. :oops:

Re: Cola vs. Pepsi

Scris: Mar Feb 08, 2011 6:31 pm
de badeaalexandra
Coca-cola

Re: Cola vs. Pepsi

Scris: Mar Feb 15, 2011 11:57 pm
de varvara
Nu beau Cola decat daca nu am incotro, si doar cateva guri, mi se pare ca are un gust ciudat, nu imi place. Stiu ca formula a fost creata in anul 1886 de farmacistul John Pemberton, poate de asta am senzatia de gust de medicament, desi nu cred ca are legatura, poate ce bem noi in tara este diferit de ce produc americanii. Ei sustin ca au descoperit faimoasa reteta a esentei "Merchandise 7X" care a fost tinuta secret atata timp.
Doar Pepsi beau cu placere in orice situatie!

Re: Cola vs. Pepsi

Scris: Mie Feb 16, 2011 1:53 pm
de admin_exprim
varvara scrie:Nu beau Cola decat daca nu am incotro, si doar cateva guri, mi se pare ca are un gust ciudat, nu imi place. Stiu ca formula a fost creata in anul 1886 de farmacistul John Pemberton, poate de asta am senzatia de gust de medicament, desi nu cred ca are legatura, poate ce bem noi in tara este diferit de ce produc americanii. Ei sustin ca au descoperit faimoasa reteta a esentei "Merchandise 7X" care a fost tinuta secret atata timp.
Doar Pepsi beau cu placere in orice situatie!


Deci crezi ca exista o deosebire intre Coca-Cola si Pepsi? In afara aspectului mental..

Re: Cola vs. Pepsi

Scris: Sâm Feb 19, 2011 4:16 pm
de varvara
Da, cred ca exista diferenta intre Coca-Cola si Pepsi, sunt convinsa ca sunt retete diferite.

Re: Cola vs. Pepsi

Scris: Mar Mar 22, 2011 4:23 pm
de dorku
Cola sau Pepsi tot una ii