Pagina 1 din 1
Sifonul
Scris: Joi Noi 25, 2010 3:53 pm
de grigiton
Obisnuiti sa consumati sifon?
Re: Sifonul
Scris: Mar Noi 30, 2010 12:52 pm
de marydole
nu am mai cumparat si baut de ani si ani.......
Re: Sifonul
Scris: Lun Dec 06, 2010 6:27 pm
de Umpick
Ocazional, doar ca sunt invitat undeva si nu sunt servit cu altceva.

Re: Sifonul
Scris: Lun Sep 12, 2011 4:29 pm
de Dana
nu am mai cumparat si baut de ani si ani....