Pagina 1 din 1
Apa minerala
Scris: Joi Noi 25, 2010 2:55 pm
de grigiton
Ce marca de apa minerala preferati?
Re: Apa minerala
Scris: Mar Noi 30, 2010 12:54 pm
de marydole
borsec e cea mai buna
Re: Apa minerala
Scris: Lun Dec 06, 2010 6:23 pm
de Umpick
Nu pre tin cont de marca.
Re: Apa minerala
Scris: Mar Dec 07, 2010 1:11 pm
de admin_exprim
marydole scrie:borsec e cea mai buna
Nu vi se pare ca Borsec era mult mai buna inainte ? Asta insemnand acum 2-3 ani.. Ca si Schweppes inainte sa fie cumparat de Coca-Cola (exemplele pot continua)
Re: Apa minerala
Scris: Mar Feb 08, 2011 6:32 pm
de badeaalexandra
Borsec
Re: Apa minerala
Scris: Joi Aug 25, 2011 4:14 pm
de Dana
Borsec e cea mai buna
