Pagina 1 din 1

Va mai permiteti porcul de Craciun?

Scris: Mar Oct 19, 2010 12:19 pm
de leonash
Eu una nu mi-l mai permit la cat de urate sunt vremurile astea.

Re: Va mai permiteti porcul de Craciun?

Scris: Vin Noi 19, 2010 1:24 pm
de yubitica85
da mi-l permit

Re: Va mai permiteti porcul de Craciun?

Scris: Joi Noi 25, 2010 4:17 pm
de cercetasa
da imi permit porcul de craciun deoarece am parinti care mi l cresc .

traiasca parintii nostri de la tara

Re: Va mai permiteti porcul de Craciun?

Scris: Mar Noi 30, 2010 12:10 pm
de marydole
nu prea......la ce intretinere am si rate si scoala.....nu prea.....

Re: Va mai permiteti porcul de Craciun?

Scris: Lun Dec 06, 2010 5:59 pm
de Umpick
Da. . .noroc cu bunicii. . .

Re: Va mai permiteti porcul de Craciun?

Scris: Joi Mar 03, 2011 7:26 pm
de Anamaryea
Nu tot porcul, dar o bucatica da..:D