Pagina 1 din 2

Cat timp stati in bucatarie zilnic???

Scris: Joi Oct 14, 2010 4:13 pm
de leonash
Imi place sa gatesc dar imi ocupa destul timp:dvoi cate ore petreceti gatind???

Re: Cat timp stati in bucatarie zilnic???

Scris: Joi Oct 14, 2010 4:49 pm
de admin_exprim
Propun si o varianta: 'Deloc' ? ;)

Re: Cat timp stati in bucatarie zilnic???

Scris: Vin Oct 15, 2010 10:58 am
de alex_rom007
admin_exprim scrie:Propun si o varianta: 'Deloc' ? ;)


Corect, mie mi s-ar potrivi :D

Re: Cat timp stati in bucatarie zilnic???

Scris: Dum Oct 17, 2010 12:04 am
de teodora
alex_rom007 scrie:
admin_exprim scrie:Propun si o varianta: 'Deloc' ? ;)


Corect, mie mi s-ar potrivi :D


Nu cred ca e nevoie de varianta "deloc". Trebuie totusi una cu "mai putin de o ora" pentru cei care fac doar ceai sau beau ceva de la frigider. Eu pentru aceasta varianta optez.

Re: Cat timp stati in bucatarie zilnic???

Scris: Lun Oct 18, 2010 11:18 am
de admin_exprim
teodora scrie:
alex_rom007 scrie:
admin_exprim scrie:Propun si o varianta: 'Deloc' ? ;)


Corect, mie mi s-ar potrivi :D


Nu cred ca e nevoie de varianta "deloc". Trebuie totusi una cu "mai putin de o ora" pentru cei care fac doar ceai sau beau ceva de la frigider. Eu pentru aceasta varianta optez.


Deci tu nu gatesti sau faci ceva.. o omleta, un cartof prajit, ceva acolo ? Mananci in oras ?

Re: Cat timp stati in bucatarie zilnic???

Scris: Vin Noi 19, 2010 1:24 pm
de yubitica85
imi place sa gatesc intre 1-3 ore

Re: Cat timp stati in bucatarie zilnic???

Scris: Mar Noi 30, 2010 12:19 pm
de marydole
imi place sa gatesc,stau cam 3 ore in timpul saptamanii si mai mult in weekend

Re: Cat timp stati in bucatarie zilnic???

Scris: Lun Dec 06, 2010 6:12 pm
de Umpick
Hmm. . .De obicei trec pe acolo. . asa. . .in vizita :P

Re: Cat timp stati in bucatarie zilnic???

Scris: Joi Mar 03, 2011 7:20 pm
de Anamaryea
imi place sa gatesc si ador sa ma uit la emisiunile gastronomice de la tv.....A...si nu la toate....:P

Re: Cat timp stati in bucatarie zilnic???

Scris: Vin Mar 04, 2011 2:08 pm
de admin_exprim
Anamaryea scrie:imi place sa gatesc si ador sa ma uit la emisiunile gastronomice de la tv.....A...si nu la toate....:P


La ce emisiuni te uiti ? De ce nu la toate ? Depinde de prezentator ? La cele cu Radu Anton-Roman te uitai de exemplu ?