Pagina 1 din 1

produsele bio

Scris: Mar Iul 13, 2010 10:26 am
de vantysor
produsele bio sunt ok?

Re: produsele bio

Scris: Mar Iul 13, 2010 11:14 am
de admin_exprim
Cred ca raspunsul este mai complex..
Daca vrem sa privim din acest punct de vedere, in general produsele bio sunt o afacere..un mod de a face bani pt. unii sus-pusi si pentru altii de a se alinia si de a plati unele taxe.
Ca o parere personala, parintii nostri au trait f. bine si sanatosi fara produse 'bio' sau alte denumiri..

Re: produsele bio

Scris: Joi Iul 15, 2010 8:46 pm
de stefania_m
Sunt de parere ca ce mancam parintii sau bunicii se apropia mult mai mult de ideea eco..nu ca noi:( nu stiu daca mai exista ceva in care sa nu se bage nocivele e-uri:( Sunt de acord cu bio:)

Re: produsele bio

Scris: Vin Noi 19, 2010 1:26 pm
de yubitica85
sunt cele mai bune produsele bio

Re: produsele bio

Scris: Mar Noi 30, 2010 12:16 pm
de marydole
sunt la mare cautare,sunt total pentru,le ador,fac bine la organism si sunt mai gustuase

Re: produsele bio

Scris: Lun Dec 06, 2010 6:15 pm
de Umpick
Da. . .de fapt. . .nu sunt Ok. . .sunt VITALE oamenilor. :)
Nu degeaba in trecut oamenii erau mai sanatosi.

Re: produsele bio

Scris: Mar Dec 07, 2010 1:10 pm
de admin_exprim
Umpick scrie:Da. . .de fapt. . .nu sunt Ok. . .sunt VITALE oamenilor. :)
Nu degeaba in trecut oamenii erau mai sanatosi.


Si crezi ca toate produsele BIO de pe piata (sau marcate cu eticheta 'BIO') sunt bune pt noi ? Sau cel putin contin ceea ce scrie pe eticheta ?

Re: produsele bio

Scris: Joi Oct 13, 2011 6:00 pm
de doru93
DA,pentru ca aceste produse neaduc mai multa sanatate

Re: produsele bio

Scris: Joi Noi 03, 2011 8:33 am
de Dana
Da. . .de fapt. . .nu sunt Ok. . .sunt VITALE oamenilor.
Nu degeaba in trecut oamenii erau mai sanatosi.