Fan Championship Manager/Football Manager

Orice sport intern sau international, echipe, suporteri, echipament sportiv
Avatar utilizator
costin_caraion
Spre iluminare (nivel mediu)
Mesaje: 231
Membru din: Mie Feb 03, 2010 10:44 am
Sex: Male
Localitate: Bucuresti
Contact:

Fan Championship Manager/Football Manager

Mesajde costin_caraion » Mie Dec 08, 2010 5:50 pm

Remember old times? Jocul care a deschis o noua perspectiva asupra vietii fotbalistice si asupra managmentului fotbalistic? Cautarile de "Wonderkids"? Tin minte ca am jucat varianta 1999-2000 pana cand ajunsesem in joc in anul 2024! Pentru cei care il cunosc pe Gareth Bale din 2005, pe De Gea din 2008 si pe alti copii minune care acum sunt in pragul de a fi cunoscuti international si de restul lumii non-CM/FM lansez acest topic pentru a impartasii experientele celui mai realistic simulator de fotbal. AStept primele impresii si despre FM 2011. Demo puteti descarca de aici http://www.footballmanager.com/
Traieste in prezent cu gandul spre viitor dar nu uita de trecut!

Avatar utilizator
admin_exprim
Site Admin
Mesaje: 654
Membru din: Mar Ian 26, 2010 4:57 pm
Sex: Male
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Fan Championship Manager/Football Manager

Mesajde admin_exprim » Mar Feb 22, 2011 4:48 pm

Da, asa e! Cat m-am jucat acest joc. Marele avantaj a lui - mergea pe orice rasnita si puteai sa setezi manual viteza desfasuratii jocurilor. Cu transferuri, jucatori si echipe preferate..nebunie ce sa mai. Din pacate pe dupa 2005 am pierdut legatura cu aceasta serie - Costin sau altcineva care mai joaca, imi puteti spune si mie cum mai arata acum si ce au mai adus nou ?
Parerea Dvs. conteaza!


Înapoi la “Sport”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori